Kulu Temizlik Firması

Konya Kulu Temizlik Firması

Firmamız temizlik alanında ticari işletmelere ve ev sahiplerine hizmet vermektedir. Özel temizlik çözümlerimiz, kalite güvence programımız, profesyonel çalışanlarımız ve duyarlı hizmet anlayışımız bizi pazarda en iyisi durumuna getirmiştir ve günden güne büyümemize katkıda bulunmuştur. Ticari olarak firmamız siz değerli müşterilerimize sürekli olarak kaliteli temizlik hizmeti sunmakta ve bu şekilde büyümemizde ve müşteri tutmada önemli bir rol oynamaktadır.

Hemen hemen tüm ticari kuruluşlar, işyerleri, okullar, hastaneler gibi yerleri temiz tutmak için bir çeşit profesyonel temizlik hizmeti gerekmektedir. Ticari temizlik hizmeti alanında faaliyet yürüten Kulu temizlik firması olarak bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Günlük Temizlik

Büyük şirketler temizlik hizmetlerini günlük olarak gerçekleştirmektedir. Günlük hizmetler arasında çöplerin çıkarılması, banyo temizliği, zemin bakımı, dinlenme odası ve cihaz temizliği ve diğer genel temizlik işleri bulunmaktadır.

Haftalık Temizlik

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin çoğu haftalık temizlik yapmaktadırlar. Bu hizmet türü, günlük hizmette yer alan hizmetlerin çoğunu içermektedir. Ancak bunun yanı sıra tozlanma, zemin temizliği, pencere pervazları, toz kepenkleri, masa temizliği ve diğer temizlik işleri gibi ekstra hizmetleri de içermektedir. Bu servislerin hepsi haftada bir yapılmaktadır. Örneğin dolaplarının veya sandalye tabanının tozlanması gibi yüksek tozlanmaya sahip yerler haftalık olarak temizlenebilmektedir. Ayrıca yazlık ve kışlık bahçelerinizin temizliğinde de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız halı temizleme, zemin cilalama, mermer parlatma, çöp kaplarını yıkama ve dezenfekte etme gibi işlemlerinin yanı sıra iş yerlerinde ki telefonların ve kulaklıkların dezenfekte edilmesini sağlamaktadır.