Mobil kapıcı

Mobil kapıcı nelerdir?

Mobil kapıcı, sabit bir görevli(kapıcı) site de veya binada kat maliklerinin almış oldukları karar kapsamında idare tarafınca yüklenici taşeron firmayla yapılan sözleşmeye bağlı mutabakat kapsamında, belirtilen zamanda veya süreçte sözleşmede belirlenen şekil ve antak kalma kapsamına uygun bir şekilde yüklenici firma tarafından görevlendirilmiş olan personel tarafından sözleşmedeki alanın sözleşmeye şartlarına uygun ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesi işlemi olarak adlandırılabilir. Her bir işleyiş bu sözleşmede net olarak belirlenir ve iş akışının kapsamı sözleşme kapsamında şekillendirilmektedir.

Mobil kapıcı ne gibi avantajları beraberin getiriyor?

Mobil kapıcılık kapsamında bina yöneticilerinin sayısız avantajları bulunmaktadır. Belli başlı olanlarını şöyle sıralayabiliriz. Mobil kapıcı
• Sabit personel istisnam etmediğiniz için kapıcı dairesi gibi bir zorunluluğunuz da olmuyor.
Kapıcı dairesini kiraya verip, gider oluşturmak yerine hatırı sayılır bir gelir kaynağı açabilirsiniz.
• Sabit maaş ödersiniz. Sözleşmede belirlenen sayı haricinde sürprizlere kesinlikle yer yok! Konya temizlik hizmetleri kapsamında sözleşmeye her zaman sadık kalıyoruz.
• Sigorta ücreti ödemiyorsunuz. Günümüzde bu muamele için en kötü ihtimalle 1500 TL’lik bir masraf oluşmaktadır. Bırakın hepimiz kendi personelimizin sağlığını düşünelim.
• Yıllık izinler şeklinde bir yükümlülüğünüz yok. Cenazem var, izne gitmem gerek benzer biçimde mazeret ve personel sorunlarıyla uğraşmıyorsunuz. İzne gidince de binayı ne yapacağım düşüncesine kapılmıyorsunuz. Biz sizin yerinize kendi personelimizin tüm koordinasyonunu sağlayıp, sizi hiç mağdur etmiyoruz.
• Temizlik malzemeleri şeklinde ek gideriniz yok. Malzemeler nerede kullanıyor diye peşine düşme derdiniz de yok. Biz tüm ihtiyaçları gideriyoruz.
Mobil kapıcılar hangi işleri yapar?

Sözleşmede belirtilen günlerde hizmet sunan mobil kapıcı bina koridorları ve merdiven boşluklarını süpürerek paspas sayeinde temizleyerek ortamın hijyenini sağlamaktadır. Bunun dışında da merdiven korkuluklarını silip, binanın giriş kapısının ve binadaki asansörün temizliklerini yapar. İstenildiği taktirde öncesinden belirlenmiş olan saatlerde gelmiş olarak günlük çöplerin alımı ve bahçenin bakımı şeklinde temel hizmetlerin kapsamından da laf edebiliriz. Mobil kapıcı işleminde konya temizlik olarak tavsiyemiz aşağıdaki görüşler doğrultusundadır.
• Apartmanınızda yada siteniz sabit bir kapıcı barındırmak yerine belirlenen zamanlarda kapıcılık hizmeti alırsınız.
• Mobil kapıcılık hizmeti ile en müsait fiyata durağan kapıcı benzer biçimde bir hizmetten faydalanmanız da olası.
• Sürekli sabit personel çalıştırıp izin, muhasebe, sigorta ve maaşla ilgilenmek zorunda kalmaz, ancak mobil kapıcılık hizmetinin karlığında durağan bir satmaca ödemektesiniz.

Mobil kapıcılık hizmeti

 

Mobil kapıcılık hizmeti kapsamında güvenilir bir halde, kaliteli ve uzman personel eşliğinde ekonomik hizmet alacaksınız.
• Apartmanın ortak kullanım alanlarının temizliği, günlük olarak çöp alımı, bahçe temizliğini Konya Temizlik şirketi olarak harika bir halde yapıyoruz.
Mobil kapıcılık kapsamında sizlere sorumluluk yerine eşi olmayan bir hizmet sunuyoruz.