Mobil Kapıcılık Hizmetleri

Mobil kapıcılık hizmetleri

Apartman yönetimleri tarafından mobil kapıcılık avantajları göz önünde bulundurularak sabit kapıcılığın yerine tercih edilmektedir. Peki, Konya mobil kapıcı hizmetinin avantajları nelerdir?

Mobil kapıcılık hizmetinin avantajları

  1. Sistemin en büyük avantajlarından biri daha ekonomik olmasıdır.

Sabit kapıcılık hizmetinde sigorta, evde kalıyorsa elektrik parası gibi bazı masraflar ve her ay ödenmesi gereken bir maaş apartmana maliyet olarak yansır. Oysa birçok apartmanda her gün kapıcılık hizmetine ihtiyaç yoktur. Mobil kapıcının sigortası şirket tarafından ödenir ve temizlik malzemeleri de şirket tarafından karşılanır. Apartman yönetimi sigorta peşinde koşmaz. Sadece aydan aya çalışılan gün ve kişi sayısına göre kesilen faturayı öder.

  1. Sabit kapıcıyla anlaşamama durumları

Sabit kapıcı ile ilk başta anlaşılsa da zamanla anlaşmazlıklar ortaya çıkar. Ev de verilen bir çalışansa onu apartmandan çıkarmak ve yeni birini bulmak hem zor hem de masraflı işlerdir. Oysa mobil kapıcılık hizmetinde elemanlar özenle seçilir ve bir anlaşmazlık olursa o eleman bir daha görevlendirilmez.

  1. Sabit kapıcıya hane temini gerekir

Birçok insan kapıcılık mesleğini ev kirası ödememek için yaparlar ve ev teminini şart koşar. Birçok apartmanda ise uygun fazladan bir daire yoktur. Mobil kapıcılar ise işleri bittiğinde apartmandan ayrılırlar.

  1. İş yoğunluğuna göre çalışan ayarlaması

Birçok apartmanda haftada bir gün kapıcılık hizmetinin verilmesi yeterli olur. Bazen de inşaat gibi bir sebepten çok yoğun iş olur ve bir kapıcı işe yetişemez. Bu gibi durumlarda mobil kapıcılık hizmeti ile işe göre çalışan ayarlanabilir. Mobil kapıcılık hizmeti haftanın her günü ya da bazı günleri alınabilir. Yoğun iş ortamındaysa aynı gün birden fazla çalışan temin edilebilir.

Mobil kapıcılıkta Vasıflı Eleman Avantajı

Mobil kapıcılık hizmeti elemanları özel eğitimden geçmektedir. Kendilerine sadece apartman temizliği değil bahçe temizliği ve sulaması hakkında da eğitim verilmektedir. Bu hizmet çerçevesinde apartmanlara güvenilir ve işini iyi yapan çalışanlar gönderilir.

Temizlik malzemesi avantajları

Birçok apartmanda “süpürge kayboldu”,” bu deterjanları kim kullanıyor” gibi tartışmalar çıkar. Mobil kapıcılık hizmetinde ise çalışanlar gerekli malzemeleri ve temizlik deterjanlarını beraberlerinde getirirler. Onlara malzeme temin etmek gerekmez.

Devir artık zaman içerisinde değişiyor ve buna paralel olarak temizlik hizmetleri kapsamında da bir takım değişiklikler yaşanıyor. Bunlar içerisinde özellikle son yıllarda mobil kapıcılık hizmetleri gün geçtikçe artıyor ve bu hem daha uygun fiyatlı olan hem de daha kaliteli bir hizmetin sağlandığı işlem çok daha fazla binaya yayılmaya başlıyor. Mobil kapıcılık büyük temizlik firmalarının tüm bina ve apartmanlar ya da rezidans türleri adına profesyonel bir temizlik çalışanını göndererek belirli zamanlarda temizlik hizmeti vermesidir. Artık hiçbir apartmanın sürekli bir kapıcı tutması ve mecburi bir sigorta yaptırmasına da gerek kalmadı. Tek yapılması gereken Konya’da temizlik firmaları olarak bizimle iletişime geçmeniz ve bu kaliteli temizlik hizmetini almanızdır. Firmamız bünyesinde bulunan uzman ve tecrübeli bir çalışanı dilediğiniz zaman adresinize yolluyor ve kaliteli bir hizmet veriyoruz.

 KonyaMobil Kapıcılık Hizmeti

Bilindiği üzere apartmanlar sürekli bir kapıcı bulundurmanın bir takım zararları bulunmaktadır. Bunlar içerisinde çalışan bazı zamanlar işten kaçabilir ya da temizlik işini savsaklayabilir. Üstelik bu çalışanlar adına sigorta ödenmek durumu da bulunmaktadır. Tüm bu nedenlerden ötürü artık mobil kapıcılık hizmeti bulunmaktadır. Haftalık ya da günlük veya aylık olarak, ne zaman isterseniz firmamız bünyesinde sizler için bu alanda büyük bir tecrübe sahibi çalışanımızı yolluyor ve kusursuz bir hizmet sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir ve apartman ya da rezidansınız için en kaliteli temizlik hizmeti adına bizden yardım alabilirsiniz.

 Mobil Kapıcılık Hizmetinde Kalite

Bu kapsamda sizler için planlı bir hizmet sunuyor ve yaptığımız işlemler ile sizin güveninizi kazanıyoruz. Bu işlemler içerisinde eğer gönderdiğimiz bir çalışanımızdan memnun kalmaz iseniz o zaman size hemen yeni bir çalışanımızı yolluyoruz. Aynı zamanda bütün çalışanlarımızın işlerini nasıl yaptıkları konusunda sürekli olarak denetim ve kontrollerini yapıyoruz. Bu sayede verdiğimiz temizlik hizmet kalitesini her gün daha fazla arttırıyor ve güçlendiriyoruz. Üstelik tüm şikayetlerinizi dinliyor ve size daha iyi ne şekilde hizmet verebiliriz planlamasını yapıyoruz. Firmamız bünyesinde mobil kapıcılık hizmetleri çerçevesinde bizimle hemen iletişime geçebilir ve dilediğiniz zamanlarda profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.