Mobil Kapıcılık Konya

Mobil Kapıcılık Konya

Mobil kapıcılık Konya ‘da çok fazla tercih edilen bir sistem haline geliyor.

Günümüzde artan yasal yükümlülükler ve fazla maliyetler yüzünden sabit kapıcı bulmak zorlaşıyor. Bazı sabit kapıcılar görevlerini yerine getirmezken, ödenen maaşları ve sigortaları ile can sıkıyor. Sabit kapıcılara maaş, sigorta primleri ve tazminatlar ödeniyor bunun yanı sıra kapıcı dairesi veriliyor. Fakat kapıcılar tarafından bazen apartmanlarınız yeterince temizlenmiyor. Bütün bu problemlerin ortadan kalkması için geliştirilen mobil kapıcılık sistemi, son zamanlarda bir çok insanın tercihi haline geldi. Hem sabit kapıcı bulmakta zorlanan apartman sakinleri için hemde fazla maliyetli sabit kapıcılardan kurtulmak isteyenler için gayet başarılı bir sistem olan mobil kapıcılık Konya ‘da da gelişme göstermektedir.

Mobil Kapıcılık Konya
Mobil Kapıcılık Konya

Sizin belirlediğiniz günlerde gelen mobil kapıcılar apartmanlarınızı derinlemesine temizlemekle görevlidirler. Hemde daha uygun fiyatlara sağlayabileceğiniz bu hizmet fazlasıyla ekonomiktir. Uygun fiyatlı olduğu kadar profesyonel bir ekip tarafından apartmanlarınızı temizletebilirsiniz. Mobil kapıcılık sisteminde binanızda sabit bir kapıcı bulunmuyor fakat belirlediğiniz gün ve saatlerde gelen profesyonel bir ekip ile bütün apartmanınız temizlenir. Ekonomik olarak sabit kapıcılardan daha karlıdır. Sabit kapıcılar apartmana aylık olarak 2000 lira gibi bir fiyata mal olmaktadır.  Bu yüksek maliyetten kurtulmak isteyen apartmanlar mobil kapıcılık sistemine yöneliyor. Ayrıca mobil kapıcılık sisteminde kullanılan temizlik malzemelerinin firma tarafından karşılanması mobil kapıcılığı daha da cazip hale getiriyor.

Mobil kapıcılık Konya ‘da yeni yeni gelişme gösteren bir sistem olmasına rağmen  çok fazla tercih edilen bir sistemdir.  Mobil kapıcılar, günlük çöp alımı, ağaçların budanması, çimlerin kesilip sulanması, bahçe bakımı gibi hizmetler vermektedir. Ayrıca apartmanınızın koridorlarını, korkuluk ve trabzanları, merdivenlerini temizlik malzemeleri ile hazırlanan karışım su ile temizlerler. Genellikle bu işlemler paspas yardımı ile yapılmaktadır.  Mobil kapıcılık sistemi ile sabit kapıcıların getirdiği problemlerden kurtulur, düşük maliyetli bir sabit kapıcıya sahip olursunuz. Sabit kapıcılara verilen maaş,sigorta, izin, daire, muhasebe ve malzeme gibi yüksek maliyet gerektiren problemlerden kurtulursunuz. Ücretler daire başına hesaplanarak mobil kapıcılara ödeme yapılır. Eğer sizde bir mobil kapıcı edinmek istiyorsanız sitemiz üzerinden firmamıza ulaşarak uygun maliyetli mabil kapıcı sahibi olabilirsiniz.