Müşteri İhtiyaçlarına Özel Çözüm Önerileri

Müşteri İhtiyaçlarına Özel Çözüm Önerileri

 

Konya mobil kapıcı Artan yasal yükümlülükler ve yüksek maliyetler nedeniyle sabit kapıcı istihdamının azalması mobil kapıcılık sisteminin devreye girmesine neden olmuştur. Site veya apartmanların ortak alanlarının temizliğinde yaşanan ihtiyaçlar Konya mobil kapıcılık hizmetleriyle güvenli ve kaliteli bir şekilde

Konya’da Mobil Kapıcılık

Şehirde hızla yaygınlaşan uygulama firmamızın liderliğinde şekillenirken, sabit kapıcılık hizmetlerinin olmaması sayesinde site sakinleri %50’lere varan oranlarda avantaj elde ederler.

 

Yaygın Olarak Tercih Edilmeye Başlanan Sistem Nasıl Çalışır?

Pazar günü haricinde düzenli olarak sürdürdüğümüz mobil kapıcılık hizmetleri kapsamında ekiplerimiz;

– Günün belli saatlerinde çöpleri toplar,

– Giriş bölümlerinin ve daire kapı önlerinin temizliği yapılır,

– Asansör kapıları ve aynaları temizlenir.

Haftada 1 kez olmak üzere ayda 4 kez yaptığımız apartman için genel temizlik çalışmaları, dezenfektasyon ve yıkama işlemleriyle desteklenir. 6 ayda bir kez çatı ve bodrumda yapılan ilaçlama çalışmaları mekanlardaki istenmeyen canlıların gelişimini sonlandırır. Gelişen teknolojileri yakında takip eden firmamız sunduğu hizmetlerle zaman ve maliyet avantajı sağlar.

Mobil kapıcılık hizmetleri için bünyemizde bulunan çalışma arkadaşlarımızın sigorta primleri şirketimiz tarafından ödenir. Her türlü temizlik harcaması ve malzeme tedariği yine firmamızın sorumluluk alanına dahildir. Apartmanda bulunan kat ve daire sayısı ve belirlenen hizmet seçeneklerine göre çıkan maliyet sürekli çalışan görevlilerin yarattığı genel giderlere göre çok düşüktür.

Genel Temizlik İşlerini Bir Uzmana Bırakın!

Konya ve çevresindeki tüm ilçelerde sürdürdüğümüz hizmetler kapsamında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların altına imzamızı atarız. Kapıcı istihdamının maliyetlerinin her geçen gün arttığı günümüz yaşam şartları içinde rutin işlerin belirlenen ekipler tarafından yapılması site yönetimi ve sakinlerine ciddi avantajlar sağlar.

Esnek çalışma saatleri ve ekonomik bütçelerle gerçekleştirdiğimiz standart hizmetler arasında; günlük çöp toplama, lokal ve genel temizlik sayılabilir. Konusunda deneyimli ekiplerle yaptığımız çalışmalar uzmanlar tarafından denetlenir. Ekiplerimiz inşaat sonrası temizlik ve mevsim geçişlerinde ihtiyaç duyulan ilaçlama konusunda da donanımlıdır.

Müşteri Taleplerine Özel Çözümler

Firmamız verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetini ve site yönetiminin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışır. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerimiz; kapıcılık ve temizlikte uzman ekiplerle sürdürülür. Uygun fiyatlarla Konya ve ilçelerinde devam ettirdiğimiz çalışmalarımız güderek tüm Türkiye’de yayılma eğilimi göstermektedir.