Otel Temizliği Hizmetlerimiz

Otel Temizliği Konya

Firmamız siz değerli müşterilere sınırsız ölçülerde otel temizliği hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte çeşitli yurtların ve pansiyonların temizliklerini de üstlenmekteyiz. Otellerin henüz giriş kısımlarında yer alan lobiden başlayarak tüm katları profesyonel bazlar da, istenilen seviyelerde temizlemekteyiz. Oteliniz yahut otel zincirleriniz kaç katlı ya da kaç yıldızlı olursa olsun bizimle telefon ve mail sistemleri aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Alanında tecrübe sahibi çalışma arkadaşlarımız ile birlikte öncelikli olarak keşif adını verdiğimiz bir ön izleme yapmaktayız. Bunun akabinde otelinizin büyüklüğüne bağlı olarak bir ya da birkaç iş günü içerisinde tüm otelinizin çehresini tepeden tırnağa değiştirmekteyiz. Otelinizde bulunan tüm mobilya ve aksesuarları onların formlarına bağlı olarak seçtiğimiz malzemeler ile temizlemekteyiz. Halı, dolap ve koridor temizlikleri de hizmet seçeneklerimiz arasında bulunuyor. Çok uygun fiyatlarda temizlik ihtiyacınızı karşılamak ve otellerinizi pırıl pırıl görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otel Temizliği Avantajlarımız

Size sunduğumuz temizlik avantajları ile birlikte müşterilerinizi çok daha temiz ve steril ortamlarda ağırlamanın mutluluğunu yakalayacaksınız. Müşteri memnuniyetini önemseyen işletmelerin modern yapılarda temizlemekte, herhangi bir koku ya da iz olmaksızın otellerinizin tüm katlarını denetimli ve kontrollü bir şekilde temiz hale getirmekteyiz.

Kullandığımız tüm temizlik malzemeleri özel ve kalitelidir. Bizimle çalıştıktan sonra otelinizde ağırladığınız misafirlerin memnuniyet seviyeleri artacak ve çok daha fazla misafiri çok daha profesyonel ortamlarda ağırlamanın kurumsal başarısını da tatmış olacaksınız.