Tadilat Sonrası Kaliteli Temizlik

Birçok insan yeni satın aldığı ya da çok önceden aldığı evi adına iç kısma bir takım tadilat yaptırmak isteyebilmektedir. Evin bazı önemli eksikleri olabilir ve bunun için bu bağlamda ev büyük bir tadilat içerisine girebilir. Bu olduğu zaman ise evin her odası, mutfak, banyo ya da koridor ve tuvalet gibi farklı tüm yerlerde toz ve fayans ve diğer parça kırıkları ile dolabilir. Bunun temizliği ise oldukça zordur ve büyük bir zahmet ister. Ev için yapılacak olan bir tadilat sonrası size evinizi nasıl temiz bırakıp çıktıysanız, onun üstünden bir temizlik ile sizlere teslim ediyoruz. Kaliteli bir temizlik ile tadilat yapılmış ola evinize sanki daha yeni yapılmış bir daireye ya da müstakil eve girer gibi Konya temizlik firmaları olarak şirketimiz bünyesinde girebilirsiniz.

Kusursuz bir temizlik

Evler için tadilat işlemlerinde duvarlar yıkılabilir, zemin kırılabilir ya da camlar sökülüp yerine yenileri takılabilir. Hatta kapalı balkon yapılabilir ve özellikle de mutfak ve banyo adına çeşitli yenilemeler yapılabilmektedir. Fakat tüm bu işlemler sona erdikten sonra geriye büyük bir temizlik sorunu kalır. Her yerde parçalanmış duvar kalıntıları ya da cam kırıkları ve sökülen diğer eski malzemeler olabilir. Bu yüzden sizler için tüm bu fazladan artan ve çıkarılan eski parçaları tamamen temizliyor ardından bünyemizde bulunan profesyonel temizlik malzemelerimiz ile tam bir hijyenik halde temizlik sunmaktayız. Eviniz adına yapılan tadilat ne olursa olsun yaptığımız temizlik sonrası yenilenmiş evinize yakışacak bir görünüm ile sizlere evinizi teslim etmekteyiz.

Hızlı ve kaliteli bir temizlik

Tadilat sonrası evinizi oldukça merak ediyor olabilirsiniz. Fakat ortaya çıkan toz, kir ve eski ev parçaları nedeni ile bunu elbette yaşamanız ve tatmanız mümkün değil. Sizler için en hızlı ve kaliteli temizlik hizmetini sunarak evinizin son halini daha fazla merak etmemeniz için kısa bir sürede evinize yakışacak bir temizlik ile teslim ediyoruz. Üstelik sadece tadilat değil, aynı zamanda farklı bir takım özel yerler için evinizde restore çalışmaları da yaptırabilirsiniz ve siz bu konuda da en profesyonel temizliği sağlayarak güven aşılamaktayız.