Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik

Ev veya iş yerlerinizde yapılan tadilat, kullanım alanlarınızı fazlasıyla hijyenik olma durumundan çıkarmaktadır.

Günümüzde tadilat sonrası temizlik bir çok insan için çok zor bir temizlik olup temizlenmeye çalışıldığında ise insanların bir çok toz yumağını yutması ile sonuçlanabiliyor. Bu yüzden tadilat yaptırdıktan sonra ev ya da iş yerlerinizi kendiniz temizlemek yerine bir temizlik şirketine emanet ederseniz sizler için daha sağlıklı olacaktır. Şirketimiz çok zor olan bu temizliği profesyonel personelleri ile planlanmış ve düzenli bir şekilde yaparak sizlerin üzerinden ağır bir yük almış oluyor. Tadilat sonrası temizlik planlı ve düzgün bir şekilde yapılmalı. Tadilat yapılan alanlara zarar vermemelidir. Şirketimiz bu konuda kullandığı temizlik ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Tadilat sonrası temizlik üç aşamada greçekleşir. Kaba temizlik, hazırlık temizliği ve ince temizlik şeklinde planlı bir şekilde temizlik devam eder.

Tadilat Sonrası Temizlik
Tadilat Sonrası Temizlik

Kaba temizlik, kaba temizlik sırasında tadilat yapılacak olan ev ya da iş yerinizdeki alçı, sıva ve çimento atıkları temizlenir. Alanda bulunan bütün moloz, çöp ve atıklar poşetlere koyularak dışarı atılır. Kaba tozlar temizlendikten sonra mekan tadilat yapılacak duruma getirilir.

Hazırlık temizliği, mekanın yapılacak ise boyası yapılır. Gerekli montajlar bu sırada yapılmalıdır. Mekan halı, mobilya gibi eşyaların yerleştirilmesine hazır hale getirildikten sonra gerekli alanlar tertemiz yapılır.

İnce temizlik, halı ve mobilya gibi eşyalar yerleştirildikten sonra duvarlarda ya da mobilyalarda oluşan varsa çizikler silinerek kapatılmalıdır. Daha sonra ise uygun temizlik malzemeleri kullanılarak mekan artık giysi, yiyecek, küçük eşya gibi eşyaları yerleştirecek duruma getirilmelidir.

Tadilat sonrası temizlik aşamaları bu şekildedir. Bu tarz büyük bir temizliği kendiniz yapmanız hem bedeniniz hemde keseniz açısından çok zordur. Çünkü alınacak malzemeler bütçenizi sarsabilecek civarlardadır. Bu yüzden güvenilir bir temizlik şirketine tadilat yapılacak alanı emanet edebilirsiniz. Şirketimiz tadilat sonrası temizliği konusunda yoğun ve planlı hizmeti ayaklarınıza getirmektedir. Ayrıca tadilat temizliği ince bir temizlik gerektirir. Bu yüzden şirketimizin profesyonel ekibine kendinizi emanet ederek hem ekonomik hem de kolay bir şekilde temizliğinizi yaptırmış olacaksınız.