Temizlik sirketleri konya | konya temizlik

Konya Temizlik Şirketleri

temizlik sirketleri konya, Barışhan temizlik firması olarak 2011 yılından itibaren Konya temizlik şirketleri arasında öncü kuruluş olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Barışhan Konya Temizlik Firması olarak güler yüzlü, alanında uzman kadromuz, çözüm odaklı ve kaliteli iş anlayışımız ile % 100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Konya temizlik şirketleri arasında marka haline gelen şirketimiz tüm yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir. Dünya standartlarında kullanılan son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kadromuz ile Barışhan temizlik firması olarak sektörde birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli ve hatasız iş ilkesi ile gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizin hizmet alanları şu şekildedir;

Ofis Temizliği Konya
Ofis gibi çalışma ortamlarının düzenli temizliğinin profesyonel ekiplerce yapılması sadece sağlık açısından değil birçok bakımdan fayda sağlamaktadır. Örneğin temiz, düzenli bir ofis, gelen müşterinin sizin hakkınızda olumlu duygular içinde olmasını sağladığı için aslında çok önemlidir. Ayrıca çalışanların zamanın büyük bir kısmını geçirdikleri ofislerinin temiz ve düzenli olması iş motivasyonunu da olumlu yönde etkilemektedir. Aksine sağlıksız, düzensiz bir ortam çalışanları olumsuz etkiler, iş performansını ve motivasyonu düşürür. Ofislerde sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi için genel temizliğin yapılması, hijyen koşullarının sağlanması gerekir. Barışhan Konya temizlik Firması olarak yılların tecrübesi ve birikimiyle ofis temizliği hizmetini profesyonel kadromuzla ofislerinizin temizliği, tertip ve düzenini sağlamaktayız.Barışhan Konya temizlik şirketleri olarak ofis temizliğini her ayrıntısına dikkat ederek yapmaktayız.

Ev Temizliği konya

Ailemiz ile birlikte yaşadığımız mutlu yuvamızın her detayı gibi temizliği de çok önemlidir. Özellikle çalışan kişilerin yeterince vakit bulamaması ev temizliği için profesyonel destek alma ihtiyacını doğurmuştur. Konya temizlik şirketleri arasında öncü olan firmamız yılların birikimi ve iş tecrübesiyle evlerinizi en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle temizlemektedir. Konya temizlik şirketleri arasında en köklü firma Konya Temizlik Firması olarak ev temizliğinde en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sizler için vermekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Konya’nın en köklü temizlik şirketi olan Barışhan Temizlik olarak Konya dış cephe cam temizliği hizmetinde de iddialıyız. Özellikle iş kuleleri, gökdelenler, yüksek katlı binaların dış cephe cam temizliğinde alınması gereken güvenlik önlemleri nedeniyle profesyonel destek almak neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Konya Dış cephe cam temizliği işin ehli ekiplere bırakılmalıdır. Konya temizlik şirketleri arasında 2011 yılından bu yana iş deneyimi ve sağlam referansları ile köklü firma olarak dış cephe cam temizliğinde % 100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Yangın Sonrası Temizlik

Barışhan temizlik şirketi olarak yangın sonrası temizlik hizmetimiz ile bu zor gününüzde de yanınızda olmayı ve oluşan hasarı en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Konya temizlik şirketleri arasında marka değeri ile ayrıcalıklı olan köklü firmamız ev, ofis, fabrika, depo gibi alanların yangın sonrası temizlik hizmetlerini büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Uzman ekip çalışması gerektiren yangın sonrası temizlik hizmeti için alanında uzman ve profesyonel olan ekibimiz son teknoloji araçlar ve etkili kimyasal malzemeler ile çalışmaktadır.

Su Baskını Sonrası Temizlik
Bazen doğal afetler sonucu bazen de kaza sonucu oluşan su baskınları sonrasında temizlik yapmak çok zor ve önemli bir iş haline gelmektedir. Sel sularının getirdiği tehlikeli durumlar, çamurun temizlenmesi, bakterilerin dezenfekte edilmesi profesyonel çalışmayı gerektirir. Bizler Barışhan Temizlik Şirketi olarak su baskını sonrası ihtiyacınız olan profesyonel hizmeti sunmaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik

Konut, işyeri, ofis inşaatının bitmesiyle birlikte gündeme gelen bir konu da inşaat sonrası temizliğin nasıl yapılacağıdır. İnşaat sonrası katı hafriyat atıklarının ve zorlayıcı banyo, tuvalet, mutfak dolapları ile yüzeylerin derinlemesine temizliği için Konya temizlik şirketleri ihtiyacınız için uzman desteği almak yapılacak en doğru tercihtir. Zorlayıcı temizlik işlerini Barışhan Temizlik Şirketine bırakın, zamanınızı sevdiklerinize ayırın.

Okul Temizliği

Eğitim ve öğretim hizmetlerinin yapıldığı yerler olan okulların temizliği en başta yavrularımızın sağlığı için çok hassas bir konudur. Hijyenik olmayan ve sağlıksız bir okul ortamı salgın hastalıkların yayılmasına da neden olabileceği için okul temizliği çok büyük dikkatle ve titizlikle yapılmalıdır. Konya temizlik şirketleri arasında okul temizliği yaptırmak için doğru temizlik şirketi seçimi yapmak bu anlamda çok önemlidir. Barışhan temizlik şirketi olarak okul içinde ve okul dışındaki tüm birimlerde etkili malzemeler ve kaliteli iş anlayışıyla çocuklarımıza sağlıklı eğitim ortamları sunmaktayız.

Fabrika Temizliği

Barışhan temizlik şirketi olarak fabrika temizliği denilince Konya temizlik şirketleri arasında ilk sırada yer almaktayız. Endüstriyel temizliğin diğer temizlik alanlarından farkını ve önemini biliyor fabrika temizliğini hizmetini ayrı bir titizlikle yerine getiriyoruz. Fabrika temizliği öncesinde, özel incelemelerde bulunarak fabrikanın yapısına göre personel temin etmeye, kullanılacak malzemeleri seçmeye ve hangi makinelerin kullanılması gerektiğine ayrıca önem vermekteyiz. Temiz bir fabrikanın hem üretim kalitesini hem çalışanların performansını olumlu etkilediğini biliyor, fabrika temizliğini bu hassasiyetle yapıyoruz.

Hastane Temizliği

Konya temizlik şirketleri arasında 2011 yılından beri birçok alanda faaliyet gösteren firmamız hastane temizliği hizmeti de vermektedir. Hastane temizliği yapılırken en çok dikkat ettiğimiz husus hastanenin tüm birimlerinin temizlik ihtiyaçlarını iyi analiz etmektir. Firmamızda hastanenin her biriminin temizliği ayrı ayrı ele alınarak değerlendirilmektedir. Barışhan temizlik şirketi olarak hastane biriminin özelliklerine göre, özel kimyasal malzeme seçimi, makine kullanımı, personel temini gibi konuları titizlikle incelemekteyiz.

Sözleşmeli Personel Temini

Okullara, hastanelere, şirketlere, ofislere, kamu kurum ve kuruluşlarına vasıflı & vasıfsız istenen özelliklerde personel temin etmekteyiz. Konya temizlik şirketleri arasında öncü firma olarak bizler, sözleşmeli personel temini hizmeti ile ihtiyaç duyulan personel açığını kapatmayı hedeflemekteyiz. Hukuki olarak tüm iş yükünü üzerinizden alan ve personelin her türlü eğitiminden sorumlu olan firmamızın sunduğu sözleşmeli personel temini hizmeti ile sizlere büyük kolaylıklar sağlamak amaçlanmaktadır.

Koltuk Yıkama

Koltuk yapısına ve dokusuna zarar vermeden etkili bir koltuk yıkama işlemi yapmak çok önemlidir. Ev, ofis ya da araba ortamında sürekli üzerinde oturulan koltuklar zamanla kirlenir ve temizlenmesi zorunlu hale gelir. Koltuk silme işlemi koltuk üzerindeki kirlerin daha da derine işlemesini sağladığı için profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti almak bakteri barındırmayan sağlıklı koltuklara kavuşmak için çok gereklidir. Konya temizlik şirketlerin içinde verdiği kaliteli hizmetlerle hep bir adım önde olan firmamız Barışhan Temizlik Şirketi olarak bizler, koltuk yıkama hizmetini de son teknoloji makineleri ve etkili temizlik malzemeleri kullanarak yapmaktayız.

Zemin Temizliği ve Cilalama

Sürekli kullanımdan kaynaklı olarak çabuk yıpranan zeminlerin temizliği, bakımı ve cilalama işlemlerinin aksatılmadan yapılması gerekmektedir. Zemin temizliği ve cilalama işlemi ile zemin yapısı dışarıdan gelen darbelere karşı koruyucu hale getirilerek daha da dayanıklı olmaktadır. Konya temizlik şirketleri arasında sektörün öncüsü olan firmamız zemin temizliği ve cilalama hizmetinde de iddialı ve başarılı işlere imza atmaktadır. Zemin temizliği ve cilalama işlemi esnasında kullanılan makine ve kimyasalları özenle seçerek ev, ofis, fabrika, banka, okul, hastane gibi alanların zeminlerinin bakımını büyük bir titizlikle yapmaktayız.

Villa & Yazlık Temizliği

Konya temizlik şirketleri arasında yılların vermiş olduğu tecrübe ile villa ve yazlık temizliğini de titizlikle yapmaktayız. Özellikle villa ve yazlık temizliğinin normal ev temizliğinden farklı uygulama gerektirdiğini bilerek işimize hassasiyetle yaklaşmaktayız. Hatasız ve eksiksiz kaliteli iş anlayışıyla yıllardır temizlik sektöründe başarılı işlere imza atmaktayız. Villa ve yazlık temizliği hizmetinde güler yüzlü uzman personeller ile çalışmaya önem vermekteyiz. Villa ya da yazlık evin büyüklüğüne göre personel sayımızı artırmaktayız. Ayrıca temizlik malzemelerinin ortamdaki eşyaların yapısına, dokusuna ve insan sağlığına zararı olmayan kimyasallar içermesine dikkat etmekteyiz. Villa ve yazlık temizliği hizmetinde avizelerden camlara kadar her ince detayın temizliği titizlikle yapılmaktadır.

Saatlik Ofis Temizliği

Barışhan temizlik şirketi olarak SGK güvencesindeki uzman personellerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz saat kadar ofisinizin temizliğini sağlamaktayız. Ofis mobilya ve dolaplarının temizliği, camların silinmesi, zemin temizliği, çöplerin toplanması, wc temizliği, varsa mutfak temizliği ve bulaşıkların yıkanması gibi hizmetler sunan firmamız izmir temizlik şirketleri arasında saatlik ofis temizliği hizmetinde aldığı başarılı sonuçlar ve % 100 müşteri memnuniyeti ile sektördeki farkını ortaya koymaktadır.